Rewelacyjne teksty motywacyjne

admin 12.01.2019
Motywacja w życiu jest bardzo ważna. Tak, na początku motywacji nikomu nie brakuje, ale z czasem motywacja może zacząć ulatywać gdzieś bokami, dlatego w takich sytuacjach warto zasięgnąć po bardzo twórze cytaty motywacyjne. Zapraszam do przeczytania tych kilku poniżej.

27 Finał WOŚP

admin 06.01.2019
13 stycznia 2019 roku - WOŚP w 2019 roku - pomaganie jest dziecinnie proste! Warto wspierać akcję Jurka Owsiaka!

Korepetycje związane z przyznawaniem odszkodowań dla ekspertów

admin 06.01.2019
Szkolenie kierowane dla tych, którzy decydują o przyznaniu odszkodowania bądź nie jak i od wysokości odszkodowania. Tak, to szkolenie dla rzeczoznawców - zapraszamy wszystkie firmy ubezpieczeniowe do współpracy.

Życzenia na Święta od Odszkodowania FlashBrush

admin 11.12.2018
Życzymy wszystkiego najlepszego naszym byłym klientom, obecnym i tym, którzy dopiero będą nasi :) Niech to będzie czas odpoczynku, relaksu i czas wspólnego, rodzinnego życia.

Zajęcia związane z odszkodowaniami AC w praktyce

admin 20.11.2018
Odszkodowania AutoCasco to bardzo droga sprawa - dlatego też nie ma co żałować na szkolenie pracowników w tym kierunku. Zapraszamy firmy jak i osoby prywatne do wzięcia udziału w tym jakże pouczającym szkoleniu.

Świetne obniżki na Black Week

admin 12.11.2018
Czarny tydzień zbliża się wielkimi krokami, ty również możesz skorzystać na promocjach w naszej firmie. Możesz to zrobić już dziś!

Instrukcje z odszkodowaniami komunikacyjnymi w praktyce

admin 04.11.2018
Zapraszamy na szkolenie, na którym podamy gotowe instrukcje związane z odszkodowaniami komunikacyjnymi - oczywiście wszystko oprawione w realne przykłady - prosto z praktki, z własnego doświadczenia

Twórczość literacka objaśniająca wyceny odszkodowań

admin 06.08.2018
Wycena odszkodowań nie jest prostym tematem, jednak po zagłębieniu się w fachową literaturę szybko pojmiesz o co w tym wszystkim chodzi.